Proje Transferi

 

Proje taşımacılığı genellikle transformatörler, türbinler, kuleler, bloklar, kanatlar, tünel açma makineleri, lokomotifler, demonte vinçler ve ağırlık başına 208 tona kadar motorlar gibi yel değirmeni ekipmanı gibi proje yüklerinin taşınmasına ve depolanmasına adanmıştır. İyi bir konumda, her şey iyi, özel fiyatlar ve yeterli hizmet için.

 

Bazı ağır boyutların yanı sıra projelerin transferi, genellikle daha küçük parçaları taşıma sırasında olası herhangi bir hasardan tamamen güvende olacak şekilde paketlemek için farklı tür, boyut ve boyutlarda çok sayıda kutu içerir ve bu, tarafından gerçekleştirilen özel bir iştir. ekipler bu tür görevler için tamamen eğitilmiştir.

 

  • Özenle seçilmiş siteler aracılığıyla zamandan, emekten ve performans hızından tasarruf etmek ve projeleri hızlı ve güvenli bir şekilde taşımak için Yolları takip etmek için yerel ve uluslararası ajanslar ve ortaklarla uğraştığımız için nakliye süresinden tasarruf etmek bizim görevimizdir.

 

  • Mega projeler için yük taşımacılığı, yüksek hızlı çok amaçlı kıyı vinçleri ve özel bir yüksek hızlı taşıma sistemine ek olarak ağır vinçlerin kullanımını gerektirir, nakliye projesi için yapılan çalışmalar ve analizler ile nakliye süresi yüksek oranlara ulaşacak şekilde artırılabilir. en uygun yöntem ve mekanizmaları seçme konusunda son derece deneyimli proje yöneticileri aracılığıyla. Tüm terminaller ve limanlar büyük hacimlerde ve ağırlıklarda kargo almaya hazır olmadığından, nakliye sürecini idare etmek için kullanılır.

 

  • Deniz taşımacılığında ağır ve hacimli yükleri FOB üzerinden taşıma esnekliğine sahibiz.

 

  • Firmamız "Navmarine Denizcilik ve Lojistik hizmetleri", hareketli fabrikalar, sergiler gibi özel tipte taşıma operasyonları veya konteyner veya araç gerektiren özel proje çalışmaları şeklindeki projeleri veya taahhüt veya araba temini gibi projeleri devredebilir ve teslim edebilir. .

 

  • Navmarine Denizcilik ve Lojistik hizmetleri”, özellikle Arap Körfezi bölgesi, Orta Doğu ve Doğu Asya'da, denizcilik projeleri alanında, ülkeler genelindeki denizcilik şirketleri ve ortaklarımızla iş yapma esnekliğine sahiptir. Ayrıca, nakliye detaylarının veya müşterinin nakliye belgelerinin işlenmesinde ve gizli tutulmasında şeffaflığımızın boyutuna da güvenebiliriz.

 

  • 208 ton ve 144 tonluk ağır yük mobil liman vinçlerini elleçleme kapasitemiz ile demonte petrol ve gaz tesisleri gibi ağır yük türlerinin hızlı ve hassas elleçlenmesi için ideal olan 216 tonluk çift vinç elleçleme kapasitesine sahibiz. , demonte mobil liman vinçleri, jeneratörler, Dizel motorlar, yatlar, lokomotifler, iş tekneleri, kablo makaraları, maden kalkanları, çelik kazıklar, şamandıralar, demirlemeler, ekskavatörler, kürekler, otoklavlar, maksimum birim ağırlığa sahip deniz taşıma kolları, gergiler ve daha fazlası 208 ton.

 

Anahtar Kelimeler :

Proje transferi / Nakliye şirketleri / Kara / Deniz / Hava / Multimodal / Lojistik / Nakliye / Türkiye / İstanbul / Gümrükleme

 

 

Diğer hizmetlerimiz:

شركات-شحن-مشاريع-اسطنبول-تركيا