Toplu Kargo Yüklemeleri

 

Navmarine Denizcilik ve Lojistik hizmetleri” dökme, demonte kargo ve proje yükleme ve boşaltma konusunda uzun bir deneyime sahiptir. Borular, adaptörler, türbinler ve çok daha fazlası gibi hayal edilebilecek birçok türde dökme ve demonte mal gönderdik!

 

Dökme veya demonte kargo boşaltırken en büyük zorluk, daha fazla kaynak ve koordinasyon gerektirmesidir, "işçiler, yükleme ve boşaltma için yükleyiciler, depolar, özel gemiler, nakliye araçları vb." Bu nedenle deneyimli ve kapasitesi yüksek bir lojistik firması ile çalışmak performansta büyük fark yaratır.

 

Genellikle sevk edilen dökme veya demonte mal türleri:

  • Çantalarda paketlenmiş mallar
  • Hassas mallar sıkıca paketlenmiş
  • Her türlü davul
  • Oluklu ve ahşap kutular veya kaplar
  • Kasnaklar ve bobinler
  • Ekipman, araçlar ve bileşenler
  • Çelik kirişler ve yapısal çelik
  • Herhangi bir uzun, ağır veya hacimli kargo

 

Demonte veya dökme yükler, tarih boyunca en yaygın sevkıyat şekli olarak kabul edildi, ancak geçen yüzyılın 1960'larının sonlarından bu yana, konteynerli kargo sisteminin büyümesi nedeniyle Breakbulk kargoya olan bağımlılık önemli ölçüde azaldı ve bunun nedeni, Gemi içi ve gemi dışı konteyner taşımacılığının Breakbulk ve demonte münferit malların taşınmasına göre daha Verimli ve daha az maliyetli olması, bu özellik gemilerin limanlarda geçirdikleri süreyi azaltmanın yanı sıra gemilere daha iyi bir sorunsuzluk ve daha fazla zaman kazandırdı. denizde gezinmek. Hasar, hırsızlık veya kayıp, demonte haldeki veya dökme yüklerin dezavantajlarından biridir.

 

Dökme yüklerin yüklenmesi ve boşaltılması çok fazla kaynak ve iş gücü tüketir; Genellikle, bu mallar geminin bitişiğindeki rıhtıma getirilir, daha sonra her bir öğe geminin güvertesinde ayrı ayrı kaldırılır, genellikle kaldırma gemi vinçlerinin kendileri veya rıhtımdaki liman vinçleri kullanılarak yapılır, her bir öğe gemide emniyete alınmalı ve ayrıca gemide saklanmalıdır.

 

Anahtar Kelimeler :

Nakliye acenteleri / lojistik / nakliye / Türkiye / İstanbul / dökme mallar / Montajlı mallar / ağır mallar / yükleme ve boşaltma vinçleri / depo

 

 

Diğer hizmetlerimiz: