Tarih

Navmarine Denizcilik; temelini 15 yıldan fazla deneyime sahip B.A.E şirketinden almaktadır. Navmarine, geçmiş tecrübelerini yeni pazarlarda da kullanmak amacı ile 2018 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Dünya genelinde geniş ağ yapısına sahip firmamız; gemi yönetimi, forwarding hizmetleri gibi bir çok alanda iş ortaklarına ve müşterilerine hizmet vermektedir.

Yeni değerler yaratarak siz değerli müşterilerimize koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle oluşturduğumuz lojistik çözümlerimizle müşterilerimizle uzun süreli çalışmak benimsenmiştir.

Navmarine, butik bir özelliğe sahip olarak samimi, çözüm odaklı ve güncel bilgiler ile müşterilerin daima yanında olmayı hedefler.

Dünya ticaretinde önemli bir paya sahip olan hatlarla yakın ilişkilerimiz, müşterilerimize en hızlı ve en doğru çözümleri kolayca iletmemizi sağlamaktadır.

Güvenilir işletme, minimum maliyet ve en hızlı hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimizin daima yanındayız.

FCL / Full konteyner , LCL / Parsiyel Taşımacılık , Dökme Yük, Havayolu Taşımacılığı, Multimodal Taşımacılık, Depolama ve Dağıtım, Tehlikeli yük gibi hizmetleri geniş acente ağımız ile müşterilerimize sunuyoruz.

Misyon

Güvenilir ve samimi çalışma ortamımız ile çalışan memnuniyetini sağlayıp, sürekli gelişim gösteren yapımız ile lojistik sektöründe müşterilerimizin ilk tercihi olmak.

Vizyon

Lojistik sektöründe profesyonel ekibimiz ve operasyonel mükemmellik ile global anlamda ilk tercih edilen şirketlerden birisi olmak.

Değerler

  • Önem

Bünyemizde çalışanları, müşterilerimizi, tedarikçilerimizi ve iş ortaklarımızı önemsiyoruz. Tüm paydaşlarımızın yararına güçlü ve uzun vadeli anlaşmalar yaparak tüm potansiyelimizi gerçekleştirmek istiyoruz.

  • Devamlı Gelişim

Her zaman yenilikçi bakış açısı ile müşterilerimiz için devamlı gelişimi hedefliyoruz.

  • Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla sürekli gelişiyor ve bakış açışımızı genişletiyoruz. Rekabetçi ve iyi hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini daima en üst seviyede tutuyoruz.

  • MÜKEMMELLİK

Her zaman profesyonellik ve mükemmellik ile vaat ettiğimiz şeyleri sunmayı amaçlıyoruz.

  • Bütünlük

Gerçekleştirmiş olduğumuz ve gerçekleştireceğimiz her işte dürüstlük, saygı ve adalet prensipleriyle yaklaşıyoruz.