ÇOK MODLU NAKLİYE

Çoğu ülke için ulaştırma sektörü, ekonomik büyümenin hareketinde önemli bir rol oynayan iç taşımacılık hareketine ek olarak, ithalat ve ihracat hareketi yoluyla ekonomik büyümeyi hızlandırma ile ilgili temel hedeflerine ulaşmada merkezi bir unsur oluşturmaktadır. işsizliğin azaltılmasına katkıda bulunan yeni iş fırsatlarının yaratılmasına yol açar, aynı zamanda bölgesel entegrasyonun sağlanması ve bölgedeki yaşam kalitesinin iyileştirilmesi için önemli bir unsurdur.

 

Multimodal taşımacılık, taşıma operatörünün tüm sorumluluğunu üstlendiği, tek bir belge altında birkaç farklı taşıma aracı kullanılarak malların taşınması olarak tanımlanır.

 

Uluslararası multimodal taşımacılık sistemi, en az iki farklı ülke arasında bir uluslararası taşımacılık sözleşmesinin bulunması ve insan mallarının taşınmasına yönelik bir sözleşme olması ve en az iki farklı taşıma modu (kara - deniz - hava - demiryolları - su yolları) ve yolculuğu yöneten tek bir taşıma sözleşmesine göre yapılır. Tüm gönderici ve çok modlu nakliye operatörü.

 

Multimodal taşımacılığın gelişimi, ülkeler arasındaki ticaret hacminin arttırılmasında ve multimodal taşımacılık için talep yaratmak için ekonomik entegrasyonun teşvik edilmesinde temsil edilmektedir. Ülkeler arasındaki ekonomik ve ticari entegrasyon ile multimodal taşımacılığın gelişimi arasındaki ilişkinin karşılıklı bir ilişki olduğu fark edilmektedir. Multimodal taşımacılığın gelişimi, ekonomik entegrasyon ve ticaretin gelişmesi için fırsatlar sağlar ve ekonomik ve ticari entegrasyonun gelişimi, multimodal taşımacılığın geliştirilmesi ihtiyacına yol açar.

 

Burada “Navmarine Denizcilik ve Lojistik Hizmetleri”, en iyi kara, deniz ve hava taşımacılığı acenteleri ile çalıştığımız için, müşterilere satın alma kararının başlangıcından teslimata kadar multimodal taşımacılık hizmetleri için en önde gelen temel ve regüle edilmiş şirketlerden biridir. Demiryolları olarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan hızlı ve güvenilir bir hizmet için en uygun fiyatları sunuyoruz.

 

Türkiye'nin İstanbul'daki en iyi şirketlerinden biri olan Navmarine Denizcilik ve Lojistik Hizmetleri, iki uluslararası kuruluşa (c5c/navlunnet) üyeliği bulunan ofisleri aracılığıyla tüm ülkelere ve tüm ülkelere multimodal nakliye hizmeti vermektedir.

 

Navmarine Multimodal Nakliye Hizmetleri :

  • İstanbul'da ithalat ve ihracat için gümrükten gerekli belgeleri ve izinleri işliyoruz.
  • Malları en kısa sürede ve mümkün olan en düşük maliyetle sevk etmek için uygun nakliye şirketlerini seçiyoruz.
  • Müşteri talebine göre Türkiye çıkışlı gönderiler için sigorta hizmeti vermekteyiz.
  • İstanbul ve Türkiye'den çoğu ülkeye mükemmel çok modlu nakliye çözümleri sunuyoruz.
  • Her türlü paketleme hizmetimiz mevcuttur.
  • Satın alımlar için en iyi depolama ve toplama hizmetlerini sağladığımız depolarımız var ve ayrıca müşterinin ülkesine nakliye sürecini başlatmaları için gerekli belgeleri hazırlıyoruz.

 

Anahtar Kelimeler:

Nakliye / Kara taşımacılığı / Deniz taşımacılığı / hava taşımacılığı / multimodal / lojistik / nakliye / Türkiye / İstanbul / gümrük şirketleri

 

 

Diğer hizmetlerimiz:

نقدم خدمات الشحن و النقل البري داخل تركيا وخارجها ، و خدمات التعبئة و التغليف و التخزين في المستودعات، لدينا علاقاتنا مع أفضل وكالات الشحن البري وبعدة وسائط ، و نقوم بتجهيز الوثائق والتأمين على البضائع لعملائنا