HİZMETLERİMİZ

DENİZ TAŞIMACILIĞI

Uluslararası deniz taşımacılığı alanında; Yaklaşık 140 ülkeye yayılmış geniş acente ağı ve deneyimli ve dinamik ekibi ile Navmarine, tüm limanlara ve limanlardan komple (FCL) ve parsiyel (LCL) konteyner taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır.

ÇOKLU TAŞIMACILIK

Navmarine, merkezi olarak koordine edilen ve her lojistik merkezine dağıtılan proje ekipleriyle, birden fazla tip kullanan kombine taşımacılık hizmetleri ile tüm iş ve lojistik çözüm ortaklarının ihtiyaçlarına göre esnek paket çözümleri sağlayabilir.

OVERLAND ULAŞIM

Türkiye'nin en iyi Kara Taşımacılığı acenteleriyle çalışmak, siz değerli müşterilerimizin talebini karşılayan en iyi fiyatlar ve hızlı hizmet sunmak.

PROJE TAŞIMACILIĞI

Navmarine, özel proje çalışmaları biçimindeki iş ve lojistik çözüm ortaklarının çalışmalarını anahtar teslimi olarak üstlenebilir. Özel tip konteynerler, özel tip araçlar ve fabrika nakliyeleri ve arabalar gibi özel tip nakliyeler gerektiren işler.

HAVA TAŞIMACILIĞI

Uluslararası hava taşımacılığı alanında; Yaklaşık 140 ülkeye yayılmış geniş acente ağı ve deneyimli ve dinamik ekibi ile Navmarine, dünyanın tüm havalimanlarına hava kargo taşımacılığı hizmeti vermektedir.

LOJİSTİK, DEPOLAMA VE DAĞITIM

Navmarine, kendi veya ortak depoları ve depoları aracılığıyla iş ve lojistik çözüm ortaklarına optimum stok yönetimi, sıfır stok hatası, hasarsız, elleçleme ve dağıtım hizmetleri sunar
İşletmenizin ihtiyaçlarına en uygun çözümü bulamadınız mı?
Gönderinizi takip

HAKKIMIZDA

Navmarine Denizcilik, 2018 yılında İstanbul'da 15 yıldan fazla deneyime sahip BAE ofislerindeki köklerimizin bir uzantısı olarak kurulmuş bir şirkettir. Gemi yöneticileri, Gemi Kiralama ve Nakliye Hizmetleri olarak faaliyet gösteren firmamız, tüm müşterilerimize her yerde hizmetlerimizi sunmamıza yardımcı olan dünya çapında bir ağa sahiptir

FCL dolu konteyner, LCL parsiyel sevkıyat, yurtiçi taşımacılık, kiralama, transit ticaret taşımacılığı ve kombine taşımacılık gibi alanlarda hizmet vermekteyiz. Geniş acente ağımızın yardımıyla.

Şirketimiz siz değerli müşterilerimizi koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla iş ve lojistik çözüm ortaklarımız olarak görerek uzun ömürlü dernekleri hedeflemektedir; sorun değil çözüm üretebilecek konumda; davranış kurallarından taviz vermemek; butik yaklaşımlarla taşıma sürecinin her aşamasında doğru ve güncel bilgi sunmanın yanı sıra azami özeni göstermek.

DAHA FAZLA OKU

0
Dünya Genelindeki Ofisler
00
Çalışkan insanlar
00
Kapsanan Ülkeler
00
Yılların Deneyimi