Deniz Taşımacılığı

Deniz Taşımacılığı

 

Deniz taşımacılığı, çeşitli ebatlarda olan kargoların güvenli, makul ve ucuz bir şekilde gönderilebilmesi sebebi ile günümüz dünyasında ticaret için değişilmeyen bir nakliye aracıdır.

 

Zamanla gelişen ve hala da gelişmekte olan lojistik sektörü, ihracat ve ithalat için çok önemli bir yer taşımaktadır. İthalat ve ihracat mekanizması, dünyanın birçok ülkesinde ve limanlarında çeşitli gönderiler, şirketler ve meslekler için pratik ve uygun bir şekilde hazırlanmıştır.

 

Türkiye’nin bulunduğu ekolojik konum, lojistik sektöründe ithalat ve ihracat açısından çok önemlidir. Türkiye'deki büyük endüstriyel patlama ve artan ekonomik büyüme, onu Doğu ile Batı'yı birbirine bağlayan ve deniz taşımacılığı için ideal bir yapıya sahip birçok liman ve konteyner terminali ile gelişmiş ve lojistik olarak donatılmış ülkelerden biri haline getirdi.

 

Navmarine Denizcilik ve Lojistik servisi olarak görevimiz, satın alma kararının başından müşterimizin genel olarak bütün istekleri ve sorunları ile ilgilenip merkezinde teslim alınmasına kadar deniz taşımacılığı sürecini denetlemek için ana organizatörlerden ve takiplerden biri olarak ortaya çıkıyor.

 

İstanbul Türkiye'nin en iyi nakliye şirketlerinden biri olan Navmarine Denizcilik ve Lojistik servisi, iki uluslararası organizasyona (C5C / Freightnet) üyeliği bulunan ofisleri ile dünyanın her yerindeki limanlara deniz taşımacılığı hizmeti vermektedir.

 

Navmarine Nakliye Hizmetleri:

  • FCL Konteyner Taşımacılığı
  • LCL konteyner taşımacılığı
  • Soğutmalı konteyner nakliyesi
  • Kapıdan kapıya nakliye
  • Limandan limana nakliye
  • Gümrükleme hizmetleri
  • Gerekli sertifikaların alınması

 

Konteyner Ölçüleri:

  • 20 ft. Kuru konteyner

Toplam kapasite: yaklaşık 33 m3

Boyutlar: 5,89 m uzunluk x 2,34 m genişlik x 2,39 m yükseklik

Maksimum uzunluk: 5.89 m

Maksimum yük: 28 ton

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

  • 40 ft. Kuru konteyner

Toplam kapasite: yaklaşık 68 m3

Boyutlar: 12m uzunluk x 2.34m genişlik x 2.39m yükseklik

Maksimum uzunluk: 12 m

Maksimum yük: 28 tons

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

  • 40 ft. Kuru konteyner yüksek küp

Toplam kapasite: yaklaşık 76 m3

Boyutlar: 12m uzunluk x 2.34m genişlik x 2.69m yükseklik

Maksimum uzunluk: 12 m

Maksimum yük: 28 tons

 

 

Anahtar Kelimeler:

Nakliye / lojistik / nakliye / Türkiye / İstanbul / deniz / Deniz taşımacılığı / konteyner / parsiyel şirketler

 

 

Diğer hizmetlerimiz: