GEMİ YÖNETİMİ

Neredeyse tüm gemi segmentleri ve türleri için size kapsamlı bir yönetim hizmetleri çözümlerimiz var.

Üçüncü taraf gemi yönetim hizmetlerimiz arasında teknik yönetim, mürettebat yönetimi, gemi muhasebesi ve tedarik hizmetleri bulunmaktadır. Ayrıca kuru havuzlama, yeni bina denetimi konularında deneyim ve yardımımızı sunuyoruz. Gemi yönetimindeki deneyimimiz ve gücümüz, uzun bir ticari gemi filosu kullanma geleneği ile artmaktadır. Kaliteli ve profesyonel hizmetlerimizi dünya denizcilik endüstrisine yaymaya ve genişletmeye çalışıyoruz.

Sea Freight Shipping

DENİZ TAŞIMACILIĞI

Uluslararası deniz taşımacılığı alanında; Yaklaşık 140 ülkeye yayılmış geniş acente ağı ve deneyimli ve dinamik ekibi ile Navmarine, tüm limanlara ve limanlardan komple (FCL) ve parsiyel (LCL) konteyner taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır.

OVERLAND ULAŞIM

Türkiye'nin en iyi Kara Taşımacılığı acenteleriyle çalışmak, siz değerli müşterilerimizin talebini karşılayan en iyi fiyatlar ve hızlı hizmet sunmak.

HAVA TAŞIMACILIĞI

Uluslararası hava taşımacılığı alanında; Yaklaşık 140 ülkeye yayılmış geniş acente ağı ve deneyimli ve dinamik ekibi ile Navmarine, dünyanın tüm havalimanlarına hava kargo taşımacılığı hizmeti vermektedir.

ÇOKLU TAŞIMACILIK

Navmarine, merkezi olarak koordine edilen ve her lojistik merkezine dağıtılan proje ekipleriyle, birden fazla tip kullanan kombine taşımacılık hizmetleri ile tüm iş ve lojistik çözüm ortaklarının ihtiyaçlarına göre esnek paket çözümleri sağlayabilir.

PROJE TAŞIMACILIĞI

Navmarine, özel proje çalışmaları biçimindeki iş ve lojistik çözüm ortaklarının çalışmalarını anahtar teslimi olarak üstlenebilir. Özel tip konteynerler, özel tip araçlar ve fabrika nakliyeleri ve arabalar gibi özel tip nakliyeler gerektiren işler.

LOJİSTİK, DEPOLAMA VE DAĞITIM

Navmarine, kendi veya ortak depoları ve depoları aracılığıyla iş ve lojistik çözüm ortaklarına optimum stok yönetimi, sıfır stok hatası, hasarsız, elleçleme ve dağıtım hizmetleri sunar